Licensed to Ultimate Sports - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/22/2019 06:25 PM
                    LHU Bald Eagle Invitational - 4/22/2019                    
                             Lock Haven University                             
                                    Results                                    
 
Event 25  Girls High Jump
=================================================================================
 Meet record: #  5-05  4/21/2017   Emily Lunger, Athens Area                   
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
Finals
  1 Fox, Maddie               12 Loyalsock To           5-00.00      1.52m  10   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 
        P    P    P    P    O   XO   XO  XXX 
  2 Armitage, Madison         10 Wyalusing Va           4-10.00      1.47m   8   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        P    O    O    O    O  XXO  XXX 
  3 Hess, Tamara              12 Canton Area            4-08.00      1.42m   6   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        P    P  XXO   XO    O  XXX 
  4 Waltz, Sarah              11 Loyalsock To           4-06.00      1.37m   5   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        P    P  XXO   XO  XXX 
  5 Fessler, Lea               9 South Willia           4-04.00      1.32m   4   
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O    O  XXX 
  6 Hartman, Jordan           10 Warrior Run            4-02.00      1.27m   3   
     4-00 4-02 4-04 
        O    O  XXX 
 
Event 26  Boys High Jump
=================================================================================
 Meet record: #  6-06  2005        Cody Hartzler, Indiana Valley               
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Brady, Justis             11 Warrior Run            5-10.00      1.77m   9   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 
        P    P    P    O    O   XO  XXX 
  1 Miller, RJ                10 Johnsonburg            5-10.00      1.77m   9   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 
        P    P    P    O    O   XO  XXX 
  3 Schloder, Isaac           12 Johnsonburg            5-08.00      1.72m   6   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
        P    O    O    O   XO  XXX 
  4 Hertwig, Tyler            11 Loyalsock To           5-06.00      1.67m   5   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 
        O    O   XO    O  XXX 
  5 Dowell, Brady             10 Loyalsock To          J5-06.00      1.67m   4   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 
        O    O    O   XO  XXX 
  6 Pentycofe, Coltin         10 Warrior Run            5-04.00      1.62m   3   
     5-00 5-02 5-04 5-06 
        P    O    O  XXX 
  7 Oswald, Nolan              9 Wyalusing Va          J5-04.00      1.62m   2   
     5-00 5-02 5-04 5-06 
        O   XO    O  XXX 
  8 Armitage, Ryan            12 Wyalusing Va          J5-04.00      1.62m   1   
     5-00 5-02 5-04 5-06 
        O    O  XXO  XXX 
 
Event 27  Girls Pole Vault
=================================================================================
 Meet record: # 12-00  2016        Katie Jones, South Williamsport             
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Zurich, Hailey            12 Loyalsock To          12-03.00#     3.73m  10   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 12-03 12-06 
        P    P    P    P     P     P     O    XO    XO     O   XXX 
  2 Mong, Rylie               12 Warrior Run           10-06.00      3.20m   8   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 
        P    P    P    P     O   XXO   XXX 
  3 Newton, Ashlee            12 Wyalusing Va          10-00.00      3.04m   6   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 
        P    P    P    P   XXO   XXX 
  4 Oswald, Lylah             11 Wyalusing Va           9-06.00      2.89m   5   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    P    P    O   XXX 
  5 Wood, Cadee               11 Warrior Run            9-00.00      2.74m   4   
     8-00 8-06 9-00 9-06 
        O   XO    O  XXX 
  6 McCormack, Jamie          12 Warrior Run           J9-00.00      2.74m   3   
     8-00 8-06 9-00 9-06 
        O    O   XO  XXX 
 
Event 28  Boys Pole Vault
=================================================================================
 Meet record: # 15-00  2006        Eric Hughes, Waverly                        
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Kennel, Levi              12 Warrior Run           11-00.00      3.35m  10   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 
        P    P    P    P     P   XXO    XO   XXX 
  2 Majcher, Kaden            10 Warrior Run           10-00.00      3.04m   8   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 
        P    P    O    O     O   XXX 
  3 Kennel, Max               10 Warrior Run            9-06.00      2.89m   6   
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    P    O    O   XXX 
  4 Stoddard, Caleb            9 Wyalusing Va           9-00.00      2.74m   5   
     8-00 8-06 9-00 9-06 
        O    O    O  XXX 
 -- Hoffman, Ian              11 Archbishop C                NH            
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 
        P    P    P    P     P     P     P   XXX 
 
Event 29  Girls Long Jump
=================================================================================
 Meet record: # 18-07.75  2002        Nikkia Barrett, Trenton Central          
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Zurich, Hailey            12 Loyalsock To             5.24m   17-02.25  10   
      5.06m  5.13m  5.22m  5.24m  5.23m  PASS
  2 Gardner, Sophia           10 Loyalsock To             5.23m   17-02.00   8   
      4.92m  5.23m  5.07m  5.23m  FOUL  4.88m
  3 Neylon, Charlotte         12 Loyalsock To             4.97m   16-03.75   6   
      4.62m  4.86m  4.92m  4.94m  4.97m  4.81m
  4 Binford, Ellie            11 Canton Area              4.84m   15-10.50   5   
      4.84m  4.40m  4.56m  4.44m  4.35m  4.50m
  5 King, Cassidy             12 Johnsonburg              4.82m   15-09.75   4   
      FOUL  4.44m  FOUL  4.82m  4.56m  4.76m
  6 Laudermilch, Blessing     10 Wyalusing Va             4.80m   15-09.00   3   
      FOUL  FOUL  4.47m  4.45m  4.52m  4.80m
  7 Rishel, Brooke            10 Montgomery H             4.51m   14-09.75   2   
      FOUL  4.09m  4.10m  4.03m  4.51m  4.09m
  8 Rentzel, Rachel            9 Canton Area              4.41m   14-05.75   1   
      4.40m  4.02m  3.73m  3.78m  4.19m  4.41m
  9 Hess, Tamara              12 Canton Area              4.38m   14-04.50 
      FOUL  4.19m  3.13m  4.38m  4.20m  4.17m
 10 Ryder, Rachel             10 Montgomery H             3.97m   13-00.25 
      3.58m  3.37m  3.97m         
 11 Hartman, Jordan           10 Warrior Run              3.90m   12-09.50 
      3.85m  3.82m  3.90m         
 12 Beinlich, Kassidy          9 Sullivan Cou             3.88m   12-08.75 
      3.50m  3.85m  3.88m         
 13 Anderson, Lauren           9 Montgomery H             3.86m   12-08.00 
      3.86m  3.80m  3.39m         
 14 Armitage, Madison         10 Wyalusing Va             3.46m   11-04.25 
      3.29m  3.46m  FOUL           
 
Event 30  Boys Long Jump
=================================================================================
 Meet record: # 23-06  2007        Jesse Garcia, MIlton                        
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Stopper, Zach             12 Loyalsock To             6.32m   20-09.00  10   
      6.03m  6.32m  6.21m  6.15m  6.26m  6.22m
  2 Hoffman, Ian              11 Archbishop C             6.20m   20-04.25   8   
      6.20m  PASS  6.10m  PASS  PASS  PASS
  3 Cameron, Kashawn           9 Wyalusing Va             6.06m   19-10.75   6   
      5.50m  5.57m  6.02m  6.02m  5.60m  6.06m
  4 Eberlin, Dakota           12 Wyalusing Va             6.01m   19-08.75   5   
      FOUL  FOUL  5.44m  5.82m  4.78m  6.01m
  5 Storm, Joesph              9 Loyalsock To             5.73m   18-09.75   4   
      FOUL  5.73m  5.53m  FOUL  5.24m  FOUL
  6 Nash, Austin              11 South Willia             5.54m   18-02.25   3   
      5.38m  5.32m  5.37m  5.54m  FOUL  5.39m
  7 Salberg, Cole             12 Johnsonburg              5.44m   17-10.25   2   
      4.82m  FOUL  FOUL  5.44m  FOUL  5.00m
  8 Williams, Caiden           9 Canton Area              5.27m   17-03.50   1   
      FOUL  5.14m  5.27m  FOUL  5.15m  4.58m
  9 Reed, Andrew               9 Loyalsock To             4.97m   16-03.75 
      4.86m  4.63m  4.97m  4.82m  FOUL  3.19m
 
Event 31  Girls Triple Jump
=================================================================================
 Meet record: # 36-07.75  2008        Kristin Brandt, Central Mountain         
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Laudermilch, Blessing     10 Wyalusing Va            11.02m   36-02.00  10   
      11.02m  PASS  FOUL  FOUL  PASS  FOUL
  2 King, Cassidy             12 Johnsonburg             10.35m   33-11.50   8   
      FOUL  10.35m  10.33m  10.28m  10.20m  9.89m
  3 Binford, Ellie            11 Canton Area             10.03m   32-11.00   6   
      10.03m  9.89m  PASS  9.60m  9.66m  9.60m
  4 Knecht, Hannah            12 Loyalsock To             9.84m   32-03.50   5   
      9.84m  FOUL  FOUL  9.62m  9.59m  9.55m
  5 Newton, Ashlee            12 Wyalusing Va             9.71m   31-10.25   4   
      9.51m  FOUL  9.71m  8.84m  9.31m  9.16m
  6 Oswald, Lylah             11 Wyalusing Va             9.67m   31-08.75   3   
      9.35m  9.66m  9.67m  FOUL  9.36m  9.60m
  7 Woodford, Casey           12 Johnsonburg              9.46m   31-00.50   2   
      9.18m  9.14m  9.46m  9.28m  9.26m  8.99m
  8 McCormack, Jamie          12 Warrior Run              9.43m   30-11.25   1   
      9.28m  9.43m  9.17m  9.15m  9.36m  9.04m
  9 Ryder, Rachel             10 Montgomery H             9.33m   30-07.50 
      9.23m  FOUL  9.21m  9.33m  9.15m  9.10m
 10 Hess, Tamara              12 Canton Area              9.22m   30-03.00 
      FOUL  8.96m  9.22m           
 11 Anderson, Lauren           9 Montgomery H             8.92m   29-03.25 
      8.84m  8.80m  8.92m           
 12 Mayer, Adelyn             10 Loyalsock To             8.82m   28-11.25 
      FOUL  8.82m  FOUL          
 -- Waltz, Sarah              11 Loyalsock To              FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL          
 
Event 32  Boys Triple Jump
=================================================================================
 Meet record: # 46-11.25  1999        Shaun Landis, Warrior Run                
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Salberg, Cole             12 Johnsonburg             11.92m   39-01.25  10   
      FOUL  FOUL  11.33m  11.86m  11.92m  FOUL
  2 Eberlin, Dakota           12 Wyalusing Va            11.76m   38-07.00   8   
      FOUL  11.76m  11.59m  11.64m  FOUL  FOUL
  3 Oswald, Nolan              9 Wyalusing Va            11.60m   38-00.75   6   
      11.18m  11.28m  10.91m  10.87m  FOUL  11.60m
  4 Sagar, Rohin              11 Loyalsock To            11.37m   37-03.75   5   
      11.37m  11.37m  11.29m  11.15m  FOUL  FOUL
  5 Williams, Caiden           9 Canton Area             11.09m   36-04.75   4   
      FOUL  11.09m  10.84m  10.95m  FOUL  FOUL
  6 Robbins, Benjamin         11 Loyalsock To            10.98m   36-00.25   3   
      10.29m  10.70m  10.98m  10.50m  10.86m  10.87m
  7 Reed, Andrew               9 Loyalsock To            10.85m   35-07.25   2   
      10.54m  10.85m  10.60m  10.85m  10.20m  10.72m
 
Event 33  Girls Shot Put
=================================================================================
 Meet record: # 45-05  2002        Nicola Wilson, Trenton Central              
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Heindl, Kelsey             9 Johnsonburg              9.42m   30-11.00  10   
      7.84m  8.89m  9.42m  8.99m  FOUL  8.40m
  2 Kelley, Reagan            10 Canton Area              8.78m   28-09.75   8   
      7.96m  8.63m  8.29m  8.26m  8.21m  8.78m
  3 Meeh, Kathryn             11 Wyalusing Va             8.20m   26-11.00   6   
      7.83m  7.71m  7.82m  8.20m  7.86m  8.10m
  4 Hertwig, Cloey             9 Loyalsock To            J8.20m   26-11.00   5   
      7.02m  8.01m  8.20m  7.28m  7.44m  8.06m
  5 Tompkins, Sienna          11 Warrior Run              8.16m   26-09.25   4   
      7.85m  FOUL  8.13m  8.07m  8.16m  7.22m
  6 Vognetz, Jessica          10 Warrior Run             J8.16m   26-09.25   3   
      8.16m  FOUL  7.32m  7.44m  7.47m  7.55m
  7 Brigham, Erica            11 Wyalusing Va             7.54m   24-09.00   2   
      FOUL  6.08m  FOUL  6.53m  6.85m  7.54m
  8 Free, Breanna             12 Loyalsock To             7.31m   23-11.75   1   
      FOUL  6.37m  6.99m  6.54m  6.49m  7.31m
  9 Machmer, Abbie             9 Loyalsock To             5.80m   19-00.50 
      5.80m  5.45m  5.72m  5.80m  5.61m  5.71m
 
Event 34  Boys Shot Put
=================================================================================
 Meet record: # 59-02  2003        Rob Kerris, Southern Columbia               
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Burke, Samuel             11 Archbishop C            13.44m   44-01.25  10   
      12.70m  13.08m  12.62m  13.44m  12.23m  FOUL
  2 Lusk, Jake                12 South Willia            13.26m   43-06.00   8   
      12.02m  13.13m  12.72m  FOUL  13.26m  12.61m
  3 Gaiotti, Levi             12 Canton Area             12.22m   40-01.25   6   
      10.65m  10.84m  11.37m  11.46m  11.46m  12.22m
  4 Reasner, Pete             11 Warrior Run             12.12m   39-09.25   5   
      12.12m  11.39m  11.40m  10.37m  11.41m  11.11m
  5 Simon, Greg               12 Johnsonburg             11.69m   38-04.25   4   
      10.62m  11.13m  11.36m  10.97m  11.69m  11.09m
  6 Watkins, Jack             11 Warrior Run             11.37m   37-03.75   3   
      10.82m  FOUL  FOUL  11.09m  11.09m  11.37m
  7 Wildrick, Rj              12 Wyalusing Va            11.08m   36-04.25   2   
      11.08m  9.69m  10.79m  FOUL  FOUL  FOUL
  8 Atherton-Ely, Derek       10 Canton Area             10.51m   34-05.75   1   
      10.22m  10.35m  10.51m  9.77m  9.86m  10.09m
  9 Bennett, Abram             9 Wyalusing Va             9.69m   31-09.50 
      9.40m  8.75m  9.11m  9.28m  9.45m  9.69m
 10 McCloskey, Reilly         10 South Willia             9.24m   30-03.75 
      9.02m  8.64m  8.79m  7.78m  9.24m  9.18m
 
Event 35  Girls Discus Throw
=================================================================================
 Meet record: # 141-10.25  2014        Emily Campbell, Slippery Rock Area      
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Hoffman, Sydney           10 Warrior Run             25.59m      83-11  10   
      23.64m  23.43m  25.59m  23.95m  20.29m  FOUL
  2 Brouse, Kyia              10 Warrior Run             24.01m      78-09   8   
      24.01m  23.17m  20.44m  FOUL  22.37m  24.01m
  3 Free, Breanna             12 Loyalsock To            23.03m      75-07   6   
      23.03m  FOUL  21.13m  22.36m  FOUL  18.95m
  4 Cherry, Haylee            11 Johnsonburg             22.24m      72-11   5   
      20.65m  21.01m  20.97m  22.24m  22.20m  FOUL
  5 Tompkins, Sienna          11 Warrior Run             21.92m      71-11   4   
      FOUL  21.92m  21.17m  FOUL  21.85m  21.50m
  6 Kelley, Reagan            10 Canton Area             20.79m      68-02   3   
      FOUL  18.54m  FOUL  FOUL  18.73m  20.79m
  7 Hertwig, Cloey             9 Loyalsock To            20.51m      67-03   2   
      17.72m  FOUL  19.69m  18.89m  18.07m  20.51m
  8 Schwarzer, Hannalyn       11 Loyalsock To            20.25m      66-05   1   
      FOUL  19.71m  18.19m  FOUL  20.25m  19.77m
  9 Zionkowski, Bryn           9 Wyalusing Va            19.91m      65-04 
      18.98m  17.83m  18.67m  19.88m  18.75m  19.91m
 10 Chamberlin, Hanah         12 Wyalusing Va            18.43m      60-05 
      FOUL  18.36m  18.43m           
 11 Laudermilch, Faith         9 Wyalusing Va            16.76m      55-00 
      FOUL  FOUL  16.76m           
 
Event 36  Boys Discus Throw
=================================================================================
 Meet record: # 159-06  2000        Chris Leavenworth, Athens                  
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Burke, Samuel             11 Archbishop C            43.15m     141-07  10   
      40.92m  41.09m  39.25m  FOUL  43.15m  FOUL
  2 Watkins, Jack             11 Warrior Run             36.44m     119-07   8   
      FOUL  30.35m  31.45m  30.70m  36.44m  31.21m
  3 Kilhoffer, Cole           11 Johnsonburg             35.22m     115-07   6   
      FOUL  33.41m  FOUL  34.36m  35.22m  FOUL
  4 Sagar, Rohin              11 Loyalsock To            32.49m     106-07   5   
      28.77m  29.48m  32.49m  FOUL  30.90m  30.14m
  5 Lusk, Jake                12 South Willia            30.84m     101-02   4   
      27.53m  FOUL  28.58m  FOUL  30.84m  28.87m
  6 Wildrick, Rj              12 Wyalusing Va            30.51m     100-01   3   
      FOUL  28.69m  FOUL  FOUL  30.51m  FOUL
  7 Grady, Garrick            11 Warrior Run             29.97m      98-04   2   
      23.21m  25.57m  FOUL  29.27m  28.55m  29.97m
  8 Bennett, Abram             9 Wyalusing Va            27.61m      90-07   1   
      27.61m  FOUL  25.41m  21.79m  27.13m  FOUL
  9 McCloskey, Reilly         10 South Willia            21.53m      70-08 
      17.38m  18.18m  15.97m  20.39m  20.92m  21.53m
 
Event 37  Girls Javelin Throw
=================================================================================
 Meet record: # 151-06  2004        Rudy Radocaj, Williamsport                 
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Sherry, Skylar            12 Johnsonburg             39.10m     128-03  10   
      38.30m  39.10m  34.98m  35.70m  35.76m  36.58m
  2 Cherry, Haylee            11 Johnsonburg             32.88m     107-10   8   
      32.25m  32.80m  32.88m  32.26m  32.42m  31.35m
  3 Gardner, Keyona              Johnsonburg             31.80m     104-04   6   
      30.10m  31.80m  27.54m  29.97m  29.63m  27.97m
  4 Keefer, Alexis             9 Loyalsock To            29.25m      95-11   5   
      29.25m  27.53m  27.12m  26.73m  26.50m  26.31m
  5 Dgien, Rebecca            12 Montgomery H            29.15m      95-08   4   
      25.57m  26.00m  23.45m  23.20m  25.43m  29.15m
  6 Brigham, Erica            11 Wyalusing Va            25.30m      83-00   3   
      20.96m  23.60m  19.82m  FOUL  25.30m  24.19m
  7 Chamberlin, Hanah         12 Wyalusing Va            24.83m      81-05   2   
      24.83m  22.63m  FOUL  22.40m  22.58m  FOUL
  8 Hoffman, Sydney           10 Warrior Run             24.52m      80-05   1   
      24.52m  21.20m  21.85m  22.66m  22.40m  21.81m
  9 Vognetz, Jessica          10 Warrior Run             23.20m      76-01 
      22.21m  22.28m  23.20m  22.94m  18.86m  FOUL
 10 Zionkowski, Bryn           9 Wyalusing Va            22.92m      75-02 
      22.92m  22.50m  22.32m          
 11 Tompkins, Sienna          11 Warrior Run             20.23m      66-04 
      19.77m  20.23m             
 12 Kelley, Reagan            10 Canton Area             19.34m      63-05 
      14.20m  13.42m  19.34m           
 13 Hunter, Kelsey            11 Loyalsock To            13.10m      43-00 
      11.79m  13.10m  12.82m           
 
Event 38  Boys Javelin Throw
=================================================================================
 Meet record: # 206-04  2006        Osayji Osunde, Central Columbia            
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Watts, Tyler              11 Johnsonburg             43.92m     144-01  10   
      38.65m  43.92m  42.70m  39.60m  38.50m  41.63m
  2 Atherton-Ely, Derek       10 Canton Area             41.57m     136-05   8   
      40.20m  41.23m  40.38m  41.57m  39.20m  35.26m
  3 Armitage, Ryan            12 Wyalusing Va            38.95m     127-09   6   
      38.95m  37.35m  34.20m  36.23m  38.80m  38.72m
  4 Laudermilch, Kemuel       11 Wyalusing Va            37.94m     124-06   5   
      37.94m  FOUL  FOUL  26.76m  28.99m  28.29m
  5 Hoffman, Ian              11 Archbishop C            37.57m     123-03   4   
      31.37m  28.30m  34.50m  31.67m  37.57m  35.67m
  6 Hampton, Austin           12 Warrior Run             37.00m     121-05   3   
      36.60m  35.46m  36.68m  36.84m  37.00m  FOUL
  7 Johnson, Coy              12 Montgomery H            34.45m     113-00   2   
      34.45m  34.20m  31.96m  31.29m  31.10m  33.20m
  8 Bennett, Joel             11 Wyalusing Va            32.93m     108-00   1   
      31.45m  32.93m  31.58m  31.10m  28.45m  31.56m
 
Event 18  Boys 2000 Meter Steeplechase
=======================================================================
 Meet record: # 6:07.42  4/20/2018   Brenden Miller, Upper Dauphi              
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Reed, Alex                11 Loyalsock To           7:10.32   10   
       1:16.031 (1:16.031)        2:42.381 (1:26.350)        4:11.943 (1:29.562)
       5:42.071 (1:30.128)        7:10.320 (1:28.249)
  2 Frye, Mitchell            11 Archbishop C           7:39.57    8   
       1:19.012 (1:19.012)        2:46.783 (1:27.771)        4:20.210 (1:33.427)
       6:00.780 (1:40.570)        7:39.564 (1:38.784)
  3 Jackson, Caleb             9 South Willia           7:52.21    6   
       1:20.397 (1:20.397)        2:51.802 (1:31.405)        4:31.293 (1:39.491)
       6:18.577 (1:47.284)        7:52.206 (1:33.629)
  4 Shearer, Brandon          12 Loyalsock To           7:52.35    5   
       1:23.834 (1:23.834)        2:57.432 (1:33.598)        4:41.529 (1:44.097)
       6:23.917 (1:42.388)        7:52.342 (1:28.425)
  5 Gill, John                10 Archbishop C           8:15.72    4   
       1:22.724 (1:22.724)        2:55.085 (1:32.361)        4:39.032 (1:43.947)
       6:29.791 (1:50.759)        8:15.712 (1:45.921)
 
Event 13  Girls 100 Meter Hurdles
=======================================================================
 Meet record: # 15.46  2009        Autumn Johnson, Waverly                     
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kendall, Megan            11 Loyalsock To             15.76   10   
  2 Trumbull, Chloe           10 Johnsonburg              17.19    8   
  3 Bundy, Jordan             12 Johnsonburg              18.41    6   
  4 Axtman, Amber             10 Warrior Run              18.70    5   
  5 Lapp, Abby                11 Warrior Run              19.00    4   
 -- Dowell, Allie             12 Loyalsock To               DNF  
 
Event 14  Boys 110 Meter Hurdles
==========================================================================
 Meet record: # 14.86  2006        Ryan Ferguson, Selinsgrove                  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kemmer, Ethan             12 Johnsonburg              15.79   2  10   
  2 Krizan, Simeon            12 Loyalsock To             17.51   2   8   
  3 Miller, Colton            12 Wyalusing Va             19.05   1   6   
  4 Michael, Nathan           10 Warrior Run              19.31   1   5   
  5 Hunsinger, Gavin          10 South Willia             19.37   2   4   
  6 Curlee, Darevin           10 Wyalusing Va             19.72   2   3   
  7 Keyes, Caden               9 Loyalsock To             20.89   1   2   
 
Event 1  Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
 Meet record: # 12.24  4/20/2018   Breana Gambrell, Athens Area                
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Zurich, Hailey            12 Loyalsock To             13.00   2  10    12.991
  2 Neylon, Charlotte         12 Loyalsock To             13.00   2   8    12.995
  3 Beinlich, Kassidy          9 Sullivan Cou             13.12   2   6   
  4 Cowan, Madeline           12 Johnsonburg              13.29   2   5   
  5 Manning, Elizabeth        10 South Willia             13.47   1   4   
  6 Bowman, Paige             11 Warrior Run              13.77   2   3   
  7 Eagleberger, Megan         9 Canton Area              13.97   1   2   
  8 Gerg, Gina                 9 Johnsonburg              14.00   1   1   
  9 Rishel, Brooke            10 Montgomery H             14.07   1 
 10 Spencer, Olivia            9 Wyalusing Va             14.09   1 
 11 Smith, Kylee               9 Millville                14.19   1 
 12 Keim, Nicole              10 Warrior Run              14.38   1 
 -- Hemmerly, Haley           11 Wyalusing Va                FS   2 
 
Event 2  Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
 Meet record: # 11.02  2000        Dwight Ellick, Nottingham                   
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Stopper, Zach             12 Loyalsock To             11.07   3  10   
  2 Cameron, Kashawn           9 Wyalusing Va             11.91   3   8   
  3 Pura, Aaron               12 Johnsonburg              11.95   3   6   
  4 Way, Isaiah                9 Wyalusing Va             11.96   3   5   
  5 Williams, Darius          11 Loyalsock To             12.06   3   4   
  6 Iwudyke, Chidi            12 Archbishop C             12.11   2   3   
  7 Nash, Austin              11 South Willia             12.12   3   2   
  8 Secco, Cole               12 Johnsonburg              12.16   3   1   
  9 Klinger, Eli               9 Millville                12.22   1 
 10 Eberlin, Dakota           12 Wyalusing Va             12.35   2 
 11 Cuevas, Alejandro         12 South Willia             12.92   2 
 12 Storm, Joesph              9 Loyalsock To             12.94   2 
 13 Williams, Kayden          11 Canton Area              13.07   1 
 14 Shultz, Mason              9 Canton Area              13.41   1 
 
Event 9  Girls 1600 Meter Run
=======================================================================
 Meet record: # 5:05.03  2009        Kayln Fisher, Lewisburg                   
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sagar, Isabell            12 Loyalsock To           4:55.49#  10   
       1:11.541 (1:11.541)        2:26.128 (1:14.587)        3:41.666 (1:15.538)
       4:55.487 (1:13.821)
  2 Trapani, Lauren           10 Warrior Run            5:20.12    8   
       1:14.035 (1:14.035)        2:32.577 (1:18.542)        3:56.468 (1:23.891)
       5:20.120 (1:23.652)
  3 Ranck, Alanna             10 Warrior Run            5:39.81    6   
       1:20.321 (1:20.321)        2:47.578 (1:27.257)        4:16.258 (1:28.680)
       5:39.805 (1:23.547)
  4 Tredinnick, Emma          10 Loyalsock To           5:42.54    5   
       1:20.451 (1:20.451)        2:47.764 (1:27.313)        4:16.489 (1:28.725)
       5:42.539 (1:26.050)
  5 Majcher, Mikaela          10 Warrior Run            5:46.63    4   
       1:21.629 (1:21.629)        2:47.830 (1:26.201)        4:16.294 (1:28.464)
       5:46.623 (1:30.329)
  6 Ross, Madelyn              9 Warrior Run            5:54.40    3   
       1:21.906 (1:21.906)        2:48.794 (1:26.888)        4:21.984 (1:33.190)
       5:54.399 (1:32.415)
  7 Magnusson, Adria           9 Johnsonburg            5:58.09    2   
       1:26.100 (1:26.100)        2:59.186 (1:33.086)        4:29.715 (1:30.529)
       5:58.090 (1:28.375)
  8 Rude, Emma                 9 Loyalsock To           6:08.10    1   
       1:22.273 (1:22.273)        2:53.587 (1:31.314)        4:32.461 (1:38.874)
       6:08.096 (1:35.635)
  9 Neal, Madisyn             11 Canton Area            6:11.25  
       1:28.263 (1:28.263)        3:04.090 (1:35.827)        4:41.753 (1:37.663)
       6:11.246 (1:29.493)
 10 Peck, Lauren              11 South Willia           6:19.08  
       1:27.301 (1:27.301)        3:04.737 (1:37.436)        4:45.039 (1:40.302)
       6:19.077 (1:34.038)
 11 Kelly, Josie              11 Canton Area            6:27.00  
       1:25.761 (1:25.761)        3:01.559 (1:35.798)        4:43.635 (1:42.076)
       6:26.999 (1:43.364)
 12 Larson, Maya              10 Canton Area            6:32.05  
       1:30.466 (1:30.466)        3:11.676 (1:41.210)        4:57.106 (1:45.430)
       6:32.047 (1:34.941)
 13 Steinbacher, Cielo        10 South Willia           6:40.35  
       1:30.173 (1:30.173)        3:11.480 (1:41.307)        4:56.342 (1:44.862)
       6:40.341 (1:43.999)
 14 Patton, Madison            9 Wyalusing Va           6:54.39  
       1:31.427 (1:31.427)        3:14.286 (1:42.859)        5:04.004 (1:49.718)
       6:54.390 (1:50.386)
 
Event 10  Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
 Meet record: # 4:12.93  2014        Griffin Molino, South Williamsport        
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Moser, Damein             11 Warrior Run            4:28.75   10   
       1:05.813 (1:05.813)        2:14.502 (1:08.689)        3:22.762 (1:08.260)
       4:28.745 (1:05.983)
  2 Hanna-Leverett, Will      12 Archbishop C           4:37.69    8   
       1:06.210 (1:06.210)        2:14.964 (1:08.754)        3:26.035 (1:11.071)
       4:37.681 (1:11.646)
  3 Habalar, Port             10 South Willia           4:39.96    6   
       1:06.225 (1:06.225)        2:15.504 (1:09.279)        3:27.753 (1:12.249)
       4:39.954 (1:12.201)
  4 Dufrene, Caden            10 Warrior Run            4:42.48    5   
       1:06.698 (1:06.698)        2:16.561 (1:09.863)        3:28.650 (1:12.089)
       4:42.471 (1:13.821)
  5 Sparling, Aaron           12 Canton Area            4:47.88    4   
       1:07.223 (1:07.223)        2:18.943 (1:11.720)        3:34.717 (1:15.774)
       4:47.873 (1:13.156)
  6 Adams, Andrew             10 Warrior Run            4:49.15    3   
       1:07.609 (1:07.609)        2:19.302 (1:11.693)        3:35.548 (1:16.246)
       4:49.147 (1:13.599)
  7 Reed, Alex                11 Loyalsock To           5:04.12    2   
       1:10.180 (1:10.180)        2:31.431 (1:21.251)        3:50.773 (1:19.342)
       5:04.119 (1:13.346)
  8 Wood, Jason                9 Warrior Run            5:04.66    1   
       1:09.956 (1:09.956)        2:24.699 (1:14.743)        3:44.011 (1:19.312)
       5:04.656 (1:20.645)
  9 Gleckner, Josiah          12 Canton Area            5:11.04  
       1:13.010 (1:13.010)        2:32.669 (1:19.659)        3:54.251 (1:21.582)
       5:11.034 (1:16.783)
 10 Kuriga, Ethan              9 South Willia           5:11.45  
       1:09.598 (1:09.598)        2:26.127 (1:16.529)        3:48.868 (1:22.741)
       5:11.443 (1:22.575)
 11 Hinton, Jonathan           9 Johnsonburg            5:19.94  
       1:13.025 (1:13.025)        2:32.632 (1:19.607)        3:54.813 (1:22.181)
       5:19.938 (1:25.125)
 12 Rentzel, Zach             11 Canton Area            5:24.21  
       1:18.270 (1:18.270)        2:42.315 (1:24.045)        4:07.872 (1:25.557)
       5:24.204 (1:16.332)
 13 Shearer, Brandon          12 Loyalsock To           5:26.82  
       1:19.388 (1:19.388)        2:44.063 (1:24.675)        4:07.342 (1:23.279)
       5:26.816 (1:19.474)
 
Event 19  Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================
 Meet record: # 48.84  2002        , Trenton Central                           
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Loyalsock Township  'A'                               50.72   10   
  2 Johnsonburg Area  'A'                                 51.78    8   
  3 Wyalusing Valley Area  'A'                            52.35    6   
 
Event 20  Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================
 Meet record: # 43.69  2012        , Williamsport                              
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Wyalusing Valley Area  'A'                            45.22   10   
  2 Johnsonburg Area  'A'                                 46.31    8   
  3 South Williamsport  'A'                               48.29    6   
 
Event 5  Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
 Meet record: # 57.83  2006        Melissa Turowsky, Linganore                 
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Manning, Elizabeth        10 South Willia           1:03.56   2  10   
  2 Cobaugh, Evelyn           10 Johnsonburg            1:05.04   2   8   
  3 Binford, Ellie            11 Canton Area            1:07.28   2   6   
  4 Machmer, Erin             11 Loyalsock To           1:07.94   2   5   
  5 Keim, Nicole              10 Warrior Run            1:10.05   1   4   
  6 Bauer, Leika              10 Loyalsock To           1:10.72   1   3   
  7 Wood, Samantha            11 Wyalusing Va           1:11.54   2   2   
  8 Kocjancic, Tess            9 Johnsonburg            1:11.64   2   1   
  9 Rentzel, Rachel            9 Canton Area            1:11.73   1 
 10 Kerin, Victoria           12 Wyalusing Va           1:14.04   1 
 11 Allen, Sierra             10 Wyalusing Va           1:15.24   1 
 
Event 6  Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
 Meet record: # 49.24  2009        George Chambers, Archbishop Curley          
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bower, Hoyt               11 Warrior Run              54.00   3  10   
  2 Parizek, Sam              10 Archbishop C             54.27   3   8   
  3 Dowell, Brady             10 Loyalsock To             54.52   3   6   
  4 Singh, Keanu              10 Loyalsock To             55.50   3   5   
  5 Swinehart, Hayden          9 South Willia             55.56   3   4   
  6 Rafala, Michael           12 Warrior Run              56.54   3   3   
  7 Klinger, Eli               9 Millville                56.69   1   2   
  8 Robbins, Benjamin         11 Loyalsock To             57.22   2   1   
  9 Bundy, Zachary            11 Johnsonburg              57.97   2 
 10 Nickeson, Trent           12 Wyalusing Va             59.43   2 
 11 Shultz, Mason              9 Canton Area              59.52   1 
 12 Williams, Kayden          11 Canton Area            1:00.63   2 
 13 Johnson, Coy              12 Montgomery H           1:02.75   1 
 14 Bahl, Travis              10 Wyalusing Va           1:03.85   1 
 -- Salberg, Eric              9 Johnsonburg                 FS   2 
 
Event 15  Girls 300 Meter Hurdles
=======================================================================
 Meet record: # 45.62  2016        Heather Merrifield, Hughesville             
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kendall, Megan            11 Loyalsock To             49.08   10   
  2 Trumbull, Chloe           10 Johnsonburg              50.92    8   
  3 Lapp, Abby                11 Warrior Run              54.82    6   
  4 Brown, Julie               9 Loyalsock To             55.67    5   
 
Event 16  Boys 300 Meter Hurdles
==========================================================================
 Meet record: # 39.07  1999        Nathan Fiala, Indiana                       
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kemmer, Ethan             12 Johnsonburg              43.61   2  10   
  2 Laudenslager, Ethan       11 South Willia             44.31   2   8   
  3 Newton, Logan             11 Wyalusing Va             44.89   2   6   
  4 Krizan, Simeon            12 Loyalsock To             44.90   2   5   
  5 Michael, Nathan           10 Warrior Run              47.21   2   4   
  6 Curlee, Darevin           10 Wyalusing Va             49.24   2   3   
  7 Trowbridge, Curtis        11 Loyalsock To             49.36   1   2   
  8 Hunsinger, Gavin          10 South Willia             50.80   1   1   
  9 Miller, Colton            12 Wyalusing Va             51.19   1 
 10 Keyes, Caden               9 Loyalsock To             52.52   1 
 
Event 7  Girls 800 Meter Run
=======================================================================
 Meet record: # 2:14.97  2010        Kalyn Fisher, Lewisburg                   
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Williams, Amanda          12 Johnsonburg            2:22.89   10   
       1:11.366 (1:11.366)        2:22.886 (1:11.520)
  2 Trapani, Lauren           10 Warrior Run            2:22.93    8   
       1:10.515 (1:10.515)        2:22.929 (1:12.414)
  3 Brouse, Kylee             10 Warrior Run            2:28.68    6   
       1:12.083 (1:12.083)        2:28.677 (1:16.594)
  4 Rodarmel, Mackenzie       12 Loyalsock To           2:29.34    5   
       1:12.977 (1:12.977)        2:29.338 (1:16.361)
  5 Burdett, Anna             11 Loyalsock To           2:30.34    4   
       1:14.182 (1:14.182)        2:30.331 (1:16.149)
  6 Shoemaker, Mya            10 Warrior Run            2:33.26    3   
       1:16.098 (1:16.098)        2:33.254 (1:17.156)
  7 McClure, Hallie            9 Montgomery H           2:35.76    2   
       1:16.265 (1:16.265)        2:35.756 (1:19.491)
  8 DiNicola, Elisa           11 Loyalsock To           2:37.18    1   
       1:14.987 (1:14.987)        2:37.177 (1:22.190)
  9 Ranck, Alanna             10 Warrior Run            2:38.53  
       1:15.923 (1:15.923)        2:38.522 (1:22.599)
 10 Neal, Madisyn             11 Canton Area            2:42.06  
       1:17.394 (1:17.394)        2:42.057 (1:24.663)
 11 Allen, Sierra             10 Wyalusing Va           2:52.00  
       1:24.303 (1:24.303)        2:52.000 (1:27.697)
 12 Larson, Maya              10 Canton Area            2:54.65  
       1:26.212 (1:26.212)        2:54.645 (1:28.433)
 13 Bradley, Josalyn          12 South Willia           2:56.15  
       1:23.963 (1:23.963)        2:56.144 (1:32.181)
 14 Kelly, Josie              11 Canton Area            2:58.40  
       1:25.608 (1:25.608)        2:58.397 (1:32.789)
 15 Steinbacher, Cielo        10 South Willia           3:08.92  
       1:27.628 (1:27.628)        3:08.916 (1:41.288)
 16 Nedley, Joanie            10 Wyalusing Va           4:56.22  
       2:17.170 (2:17.170)        4:56.220 (2:39.050)
 
Event 8  Boys 800 Meter Run
=======================================================================
 Meet record: # 1:52.35  2004        Chris Spooner, Lewisburg                  
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hanna-Leverett, Will      12 Archbishop C           2:05.36   10   
       1:02.404 (1:02.404)        2:05.360 (1:02.956)
  2 Jennings, Dominic         10 Loyalsock To           2:05.71    8   
       1:03.134 (1:03.134)        2:05.704 (1:02.570)
  3 Molino, Quaid              9 South Willia           2:07.15    6   
       1:03.695 (1:03.695)        2:07.142 (1:03.447)
  4 Habalar, Port             10 South Willia           2:08.31    5   
       1:02.815 (1:02.815)        2:08.307 (1:05.492)
  5 Hazzoum, Alex             10 Warrior Run            2:10.89    4   
       1:04.293 (1:04.293)        2:10.883 (1:06.590)
  6 Davis, Kyle               12 Canton Area            2:12.66    3   
       1:04.253 (1:04.253)        2:12.656 (1:08.403)
  7 Frye, Mitchell            11 Archbishop C           2:13.30    2   
       1:05.988 (1:05.988)        2:13.293 (1:07.305)
  8 Sparling, Aaron           12 Canton Area            2:13.85    1   
       1:03.604 (1:03.604)        2:13.847 (1:10.243)
  9 Quintana, Andres           9 Loyalsock To           2:15.63  
       1:06.459 (1:06.459)        2:15.621 (1:09.162)
 10 Hinton, Jonathan           9 Johnsonburg            2:25.09  
       1:09.082 (1:09.082)        2:25.087 (1:16.005)
 11 Gill, John                10 Archbishop C           2:26.88  
       1:12.571 (1:12.571)        2:26.875 (1:14.304)
 12 Jackson, Caleb             9 South Willia           2:28.12  
       1:12.125 (1:12.125)        2:28.120 (1:15.995)
 13 Bahl, Travis              10 Wyalusing Va           2:31.22  
       1:11.283 (1:11.283)        2:31.219 (1:19.936)
 
Event 3  Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
 Meet record: # 25.25  2004        Melissa Miller, Athens                      
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Neylon, Charlotte         12 Loyalsock To             27.18   2  10   
  2 Cowan, Madeline           12 Johnsonburg              27.62   2   8   
  3 Manning, Elizabeth        10 South Willia             28.14   2   6   
  4 Twigg, Brieanna           10 Montgomery H             28.55   2   5   
  5 Laudermilch, Blessing     10 Wyalusing Va             28.67   1   4   
  6 Spencer, Olivia            9 Wyalusing Va             29.26   1   3   
  7 Eagleberger, Megan         9 Canton Area              29.36   1   2   
  8 Smith, Kylee               9 Millville                30.08   1   1   
  9 Cobaugh, Evelyn           10 Johnsonburg              30.60   2 
 10 Rentzel, Rachel            9 Canton Area              31.02   1 
 11 Wood, Samantha            11 Wyalusing Va             31.58   1 
 
Event 4  Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
 Meet record: # 22.26  2000        Dwight Ellick, Nottingham                   
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Stopper, Zach             12 Loyalsock To             23.38   3  10   
  2 Cameron, Kashawn           9 Wyalusing Va             24.00   2   8   
  3 Klinger, Eli               9 Millville                24.53   1   6   
  4 Pura, Aaron               12 Johnsonburg              24.62   3   5   
  5 Dowell, Brady             10 Loyalsock To             24.74   1   4   
  6 Williams, Darius          11 Loyalsock To             25.11   3   3   
  7 Singh, Keanu              10 Loyalsock To             25.18   2   2   
  8 Stoddard, Caleb            9 Wyalusing Va             25.68   2   1   
  9 Swinehart, Hayden          9 South Willia             25.70   2  25.693
 10 Rafala, Michael           12 Warrior Run              25.70   2  25.700
 11 Gaiotti, Levi             12 Canton Area              26.02   1 
 12 Nash, Austin              11 South Willia             26.21   3 
 13 Vaskas, Chris             11 Wyalusing Va             26.22   1 
 14 Williams, Kayden          11 Canton Area              26.39   2 
 15 Bower, Hoyt               11 Warrior Run              26.73   3 
 16 Shultz, Mason              9 Canton Area              27.03   1 
 17 Storm, Joesph              9 Loyalsock To             27.26   1 
 
Event 11  Girls 3200 Meter Run
=======================================================================
 Meet record: # 10:56.96  2009        Sophia Ziemian, Lewisburg                
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Miller, Emma              10 Warrior Run           12:19.54   10   
       1:27.326 (1:27.326)        2:56.097 (1:28.771)        4:28.448 (1:32.351)
       5:59.846 (1:31.398)        7:35.566 (1:35.720)        9:11.415 (1:35.849)
      10:47.970 (1:36.555)       12:19.539 (1:31.569)
  2 Hoffman, Alyssa           10 Warrior Run           12:49.61    8   
       1:27.369 (1:27.369)        2:56.139 (1:28.770)        4:26.406 (1:30.267)
       6:00.280 (1:33.874)        7:42.237 (1:41.957)        9:25.868 (1:43.631)
      11:09.501 (1:43.633)       12:49.609 (1:40.108)
  3 Blickley, Madison         11 Warrior Run           13:16.02    6   
       1:28.035 (1:28.035)        3:02.932 (1:34.897)        4:42.709 (1:39.777)
       6:24.643 (1:41.934)        8:10.058 (1:45.415)       10:00.835 (1:50.777)
      11:43.895 (1:43.060)       13:16.013 (1:32.118)
  4 Magnusson, Adria           9 Johnsonburg           13:20.00    5   
       1:32.572 (1:32.572)        3:08.988 (1:36.416)        4:49.128 (1:40.140)
       6:33.615 (1:44.487)        8:19.594 (1:45.979)       10:03.061 (1:43.467)
      11:46.121 (1:43.060)       13:19.997 (1:33.876)
  5 Peck, Lauren              11 South Willia          13:39.99    4   
       1:33.911 (1:33.911)        3:13.827 (1:39.916)        4:58.307 (1:44.480)
       6:39.741 (1:41.434)        8:26.527 (1:46.786)       10:14.903 (1:48.376)
      11:59.054 (1:44.151)       13:39.982 (1:40.928)
  6 Rude, Emma                 9 Loyalsock To          13:52.54    3   
       1:30.464 (1:30.464)        3:05.851 (1:35.387)        4:48.033 (1:42.182)
       6:33.271 (1:45.238)        8:20.462 (1:47.191)       10:09.526 (1:49.064)
      12:02.108 (1:52.582)       13:52.538 (1:50.430)
  7 Ryder, Maggie              9 Loyalsock To          14:36.09    2   
       1:32.196 (1:32.196)        3:11.802 (1:39.606)        4:54.887 (1:43.085)
       6:41.036 (1:46.149)        8:38.627 (1:57.591)       10:37.419 (1:58.792)
      12:41.898 (2:04.479)       14:36.088 (1:54.190)
 
Event 12  Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
 Meet record: # 9:16.58  2003        Chris Spooner, Lewisburg                  
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Laudenslager, Evan        10 South Willia          10:36.38   10   
       1:18.673 (1:18.673)        2:39.867 (1:21.194)        3:58.080 (1:18.213)
       5:16.167 (1:18.087)        6:34.235 (1:18.068)        7:55.767 (1:21.532)
       9:17.890 (1:22.123)       10:36.372 (1:18.482)
  2 Reed, Alex                11 Loyalsock To          11:05.19    8   
       1:18.490 (1:18.490)        2:39.703 (1:21.213)        3:58.358 (1:18.655)
       5:22.715 (1:24.357)        6:48.351 (1:25.636)        8:15.403 (1:27.052)
       9:41.002 (1:25.599)       11:05.182 (1:24.180)
  3 Gleckner, Josiah          12 Canton Area           11:41.07    6   
       1:19.288 (1:19.288)        2:40.563 (1:21.275)        4:01.088 (1:20.525)
       5:28.601 (1:27.513)        6:57.779 (1:29.178)        8:31.534 (1:33.755)
      10:07.940 (1:36.406)       11:41.063 (1:33.123)
  4 Oak, Jay                  10 Loyalsock To          11:53.73    5   
       1:23.105 (1:23.105)        2:52.589 (1:29.484)        4:23.119 (1:30.530)
       5:56.713 (1:33.594)        7:30.007 (1:33.294)        9:02.986 (1:32.979)
      10:35.554 (1:32.568)       11:53.728 (1:18.174)
  5 Kuriga, Ethan              9 South Willia          12:08.68    4   
       1:22.828 (1:22.828)        2:52.231 (1:29.403)        4:22.767 (1:30.536)
       5:56.375 (1:33.608)        7:29.637 (1:33.262)        9:02.570 (1:32.933)
      10:36.573 (1:34.003)       12:08.678 (1:32.105)
 
Event 21  Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
 Meet record: # 4:02.39  2004        , Trenton Central                         
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Warrior Run  'A'                                    4:19.97   10   
       2:09.031 (2:09.031)        3:14.929 (1:05.898)        4:19.962 (1:05.033)
  2 Montgomery High School  'A'                         4:41.22    8   
       2:23.203 (2:23.203)        3:37.363 (1:14.160)        4:41.211 (1:03.848)
  3 Loyalsock Township  'A'                             4:46.96    6   
       2:24.422 (2:24.422)        3:36.916 (1:12.494)        4:46.954 (1:10.038)
 
Event 22  Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
 Meet record: # 3:24.30  2004        , Danville                                
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 South Williamsport  'A'                             3:41.19   10   
       1:52.688 (1:52.688)          2:47.223 (54.535)          3:41.181 (53.958)
  2 Loyalsock Township  'A'                             3:43.65    8   
       1:53.269 (1:53.269)          2:48.878 (55.609)          3:43.644 (54.766)
  3 Archbishop Curley High School  'A'                  3:44.19    6   
       1:52.460 (1:52.460)          2:49.014 (56.554)          3:44.187 (55.173)
 
                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Loyalsock Township         182        2) Warrior Run               143   
    3) Johnsonburg Area           123        4) Wyalusing Valley Area      67   
    5) Canton Area                 39        6) South Williamsport         28   
    7) Montgomery High School      21        8) Sullivan County             6   
    9) Millville                    1                                           
 
                    Men - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Loyalsock Township         146        2) Warrior Run               102   
    3) Wyalusing Valley Area      101        4) South Williamsport         87   
    4) Johnsonburg Area            87        6) Archbishop Curley High Sc  81   
    7) Canton Area                 34        8) Millville                   8   
    9) Montgomery High School       2